bArCoLeTa


Welcome
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Dizajni Kompjuterik Graphics

Në forumin e Deizajnëve te Albazone mund të gjeni dhe mund te postoni shumë gjera interesante qe kan te bëjnë me dizajn, si template per vbulletin, phpbb, joomla, template per web faqe, Brush per PhotoShop e dhe shumë e shumë gjera tjera që kan të bjene me dizajn. Perpos mos te postoni programe për dizajn.
11Wed Jul 27, 2011 12:01 pm
Whitecli  программы навигации
Asnjë mesazh i ri

Mesime [ Tutorials ] per dizajn

Ketu do te keni mesime [ Tutorials ] rreth dizajnimit ne photoshop .
00
Asnjë mesazh i ri

Filma / Movies

Në këtë forum mund të bëni debate të diskutoni per filmat dhe video klipet. Mund të bisedoni edhe për aktoret, të jepni apo të gjëni shum informacione mbi filmat, të na anticiponi ndonje film te ri dhe të na tregoni më shume për të. Gjithashtu mund edhe të shperndani filma në forumatet Video të ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
00
Asnjë mesazh i ri

Muzika

Në forumin tonë Muzika mund të bisedoni të bëni debate rreth muzikes, të shprehni mendimet tuaja ndaj muzikes, cila muzike ju pelqen, te bisedoni per kangtaret këngët e tyre, te postoni dhe të gjeni shum tekste kengesh. Githashtu mund te bshkangjitni dhe të shperndani MP3 apo këngë në formate tjera të Audio.
00

Lajme

 
Asnjë mesazh i ri

Lajme kombëtare

Ne kete forum mundeni te postoni si dhe te shikoni te gjitha lajmet e reja kombetare!
00
Asnjë mesazh i ri

Lajme nderkombetare

Ne kete forum mundeni te postoni si dhe te shikoni te gjitha lajmet e reja nderkombetare!
00

Lojra - [Barcoleta]

 
.Asnjë mesazh i ri

Te ndryshme

Ketu lojra te ndryshme
00
.Asnjë mesazh i ri

Counter-Strike

Rrerh Counter-Strike
00
.Asnjë mesazh i ri

Cheats For Game

Ketu Cheats per Lojra
00

Sisteme Operative

 
..Asnjë mesazh i ri
Microsoft Windows
Në këtë Forum marrin pjesë të gjithë shfrytëzuesit e Windows -it që kanë probleme me Windows apo me Produktet e ndryshme të Microsoftit.
00
..Asnjë mesazh i ri
Unix/Linux
Këtu mund të disktohet gjithëçka rreth Platformës së Linux/Unix Sistemeve Opertivë. Postime në lidhje me Problemet në Distrubucione të ndryshme dhe Linux/Unix Programeve dikutohen këtu.
00
..Asnjë mesazh i ri
OS X & Mac
Në këtë Forum mund të bisedojn përdoruesit e iMac-ut për problemet e tyre, ose ju lind ndo një ide nga iMaci që mendoni është me rendësi të diskutohet publikisht atëherë mund të inkuaroheni këtu.
00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur